CDMVision , COVID-19 Sürecinde Ücretsiz Artırılmış Gerçeklik ile Uzaktan Destek Uygulaması Sunuyor

CDMVision’ın Artırılmış Gerçeklik alanında 20 yıllık deneyimi ile geliştirilmiş inovatif ürünü Augmented Distant Services, ekiplerinizi bir araya getiren, her yerde ve her zaman etkili bir şekilde iş birliği yapmalarına ve iletişime geçmelerini sağlayan kullanımı kolay, güçlü bir destek aracıdır.

Ekipleriniz arasındaki farklı lokasyonlar ve uzaklıklar artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Augmented Distant Services sayesinde ekipleriniz size zamandan ve paradan tasarruf sağlayarak birliktelermişcesine çalışabilirler.

Kurumunuzun uzmanları, sahada kompleks zorluklarla yüzleşen teknisyenlere gerçek zamanlı yardım sağlayabilirler. HoloLens veya tablet kullanarak Augmented Distant Services tesis içi ve tesis dışı iş gücünün sadece ses ve video yoluyla değil; metin, dinamik çizimler, bağlar, genişletilmiş internet paketi araştırıcısı (ping), 3 boyutlu modeller ve animasyonlar ve hologramlar gibi üç boyutlu mekansal bilgi yoluyla da verimli bir şekilde iletişime geçmelerine yardım eder. Augmented Distant Services, saha teknisyeni ile bir uzmanın iletişim sağlayıp uzmanın sahadaki durumu görmesi ve tartışması için her yerde gerçek zamanlı iletişimlerle uzman kılavuzluğa olanak sağlar. Teknisyen ve uzman, doğru olarak fiziksel objelere bağlayıp uzmanın teknisyene bir süreç boyunca adım adım kılavuzluk etmesine izin veren dijital notlar alır.

ADS Size Ne Yarar Sağlar?

Hizmet Maliyetlerini Azaltır ve İşgücü Verimliliğini Artırır

Günümüzün hızla ilerleyen dünyasında uzmanlık ve paylaşmanın geleneksel yolları yetersiz kalmaktadır. Augmented Distant Services, basit talimatlarla kompleks problemleri hızlıca ve doğru bir şekilde çözebilmektedir. Deneyimli iş gücünüz, teknik ekibinizin problemleri hızlıca çözmelerine yardımcı olabilir ve böylece hiçbir seyahat masrafı olmadan donanım arıza süresini azaltır.

İşgücünüzü Güçlendirir ve Daha Hızlı Teknisyen Eğitimi Sağlar

Augmented Distant Services ile teknisyenler, uzaktan uzman kılavuzluk ile verdikleri hizmet konusunda güçlendirilebilir. Yeni teknisyenlere uzaktan ADS yoluyla kılavuzluk edilmesi, daha deneyimli ekibinizin bilgilerinin geri kalan iş gücünüze etkili şekilde aktarılmasına olanak verir.

Hizmet Kalitesini Geliştirir

Hem uzman hem de teknisyen, detayları vurgulamak ve çözümlere kılavuzluk etmek için canlı görüntülere doğru bir şekilde ulaşabilir.

Çalışma Alanının Canlı Görüntüsünü Sağlar

Augmented Distant Services ile teknisyen, çalışma alanının görüntüsünü birkaç saniyede alabilir ve diğer taraftan uzmana 3 boyutlu bir görüntü verip uzmanın sahadaymışçasına teknisyene kılavuzluk etmesine izin verir.

Lokasyondan Bağımsız Dünya Çapında Kullanım

3G/4G İnternet bağlantısı, Artırılmış Gerçek’in transfer edilmesine gerekli olan veri için yeterlidir. Hololens veya iPad ile uygulamanın kolay kullanımı ve gerekli donanımın hafifliği, size lokasyondan bağımsız uzaktan yardım vermeniz için olanak sağlar.

Ürünler

Variant Control

Artırılmış Gerçeklik ile son kontrol sağlar.

SuPAR™

İki Ana Görev İçin Yenilikçi Görsel Kalite İnceleme Aracı - 1 Uygulamada 2 Çözüm

Augmented Distant Services

CDMVision'ın inovatif ürünü, Augmented Distant Services, ekiplerinizi bir araya getiren ve her yerde ve her zaman etkili bir şekilde işbirliği yapmalarına ve iletişime geçmelerini...

HoloZee™

Enformasyon ve eğlence kullanımı amaçlı dizayn edilen, - Multi-user AR application (HoloZee™) ise , bir havaalanı çevresindeki hava trafiğinin, gerçek zamanlı olarak...

CAD2AR Sistemi

CAD'ın hızlı ve etkili dönüşümü ve düşük polinomlu taranmış modeller ve MS HoloLens ve akıllı telefonlar gibi düşük güçlü grafik cihazlarında çalıştırılabilir yüksek görsel...